Artykuł sponsorowany

3 pomysły na wzruszający prezent dla Babci

3 pomysły na wzruszający prezent dla Babci

Choć Dzień Babci już dawno za nami, upominki warto dawać cały rok, nie tylko od święta. Niestety, nie każdy jest mistrzem dawania prezentów. Co kupić osobie, która ma wszystko, albo która sama nie wie, czego chce? Najlepiej coś uniwersalnego i przydatnego; coś, czego będzie używać na co dzień. Sprawdź nasze propozycje na prezent dla babci. 

Poszewka na poduszkę 

Wiele babć ma w swoim domu kolekcję poduszek, czasami wyszywanych ręcznie, a czasami kupionych na lokalnym targu. Dlaczego by to tej kolekcji nie dołożyć spersonalizowanej poszewki, która będzie jej przypominała o wnukach? W takim wypadku warto zajrzeć do sklepu internetowego Shoperek, który oferuje szeroki wybór poszewek na poduszkę z motywem prezentowym. Możliwości jest wiele: od wyrażających wdzięczność, przez poszewkę z humorystycznym tekstem, po te z estetyczną grafiką. Tego typu prezent jest nie tylko uniwersalny, ale także łatwy w utrzymaniu. Nie trzeba polerować go codziennie z kurzu — w przypadku ubrudzenia wystarczy wrzucić do pralki.  

Kubek jako wzruszający upominek dla babci

Wyobraźmy sobie taką scenerię: jest lato, słońce wpada przez firanki do kuchni. Dzień dopiero się rozpoczyna, ale już jest wystarczająco ciepło, by otworzyć okno. Babcia wchodzi do kuchni, aby zrobić sobie kawę. Otwiera szafkę i wśród wielu kubków z logiem firm widzi ten jeden, ulubiony, który dostała w prezencie od swojego wnuczka. Uśmiecha się, a kawa smakuje lepiej niż zazwyczaj. Tak samo jak poszewka, kubek jest prezentem uniwersalnym. A jeśli wybrany z myślą o kimś, od razu staje się ulubionym. Z pewnością stanowi idealny prezent dla babci. 

A może część garderoby?

Babcia jest najlepszą kucharką na świecie, to wie każdy. Czas spędzony w jej kuchni można by liczyć w miesiącach, a zapach ciasta wydobywający się z jej piekarnika to nieodłączny element dzieciństwa. Dlatego by nie sprezentować jej kuchennego fartucha, który umili jej gotowanie czy pieczenie, a jednocześnie ochroni ubranie przed plamami? 

Inną możliwością jest podarowanie babci koszulki lub bluzy z nadrukiem. Modą warto się bawić w każdym wieku, dlaczego i seniorzy mieliby z tego nie skorzystać? Spersonalizowana odzież na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy. Obecnie bluzy czy koszulki z motywem przewodnim są wykonane na tyle estetycznie, że bez problemu można się w nich pokazać na spotkaniu ze znajomymi. Przy zakupie warto jednak sprawdzić, z jakiego materiału jest wykonana odzież — dla osób starszych najlepsze będą bawełna lub wiskoza. 

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy